Baner

Wyszukaj na blogu

piątek, 12 maja 2017

Cateromarket - wyszukiwarka cateringów dietetycznychWe współczesnym świecie, który  zmusza nas do intensywnego życia, często zapominamy o podstawowych obowiązkach względem siebie oraz własnego organizmu.
W natłoku zajęć, którymi jesteśmy obciążeni każdego dnia nie zwracamy uwagi na to, kiedy, jak oraz tak naprawdę co jemy. Często w przerwie od zajęć, pracy, czy też innych codziennych obowiązków, biegniemy do pobliskiego sklepu, baru bądź fast food’a i „zapychamy” własne żołądki jedzeniem, które tak naprawdę bardziej szkodzi, niż pomaga.  Tym samym okłamujemy siebie, a  co najgorsze własny organizm, narażając się na szereg powikłań zdrowotnych wynikających
 z nieprawidłowego odżywiania. Taki sposób życia może odcisnąć swe piętno w funkcjonowaniu układu pokarmowego, problemami z nadwagą, nadciśnienie, cukrzyca oraz szereg innych schorzeń, które nawet nie powiązalibyśmy  z nieprawidłowej diety.
Zadowalające jest jednak, że świadomość wśród Polaków na ten temat w przeciągu ostatnich kilkunastu lat znacząco wzrosła. Jednakże często ludzie pełni chęci i zapału do poprawy nawyków żywieniowych ponoszą fiasko na starcie, bądź po kilkudniowej próbie. Tłumaczą się brakiem czasu, brakiem dostatecznej wiedzy, która umożliwi im stworzenie zbilansowanej diety, obawiają się, że dobrane składniki nie zaspokoją w pełni ich zapotrzebowania zarówno na marko-
jak i mikroelementy. Nie zapominajmy, że stwierdzenie „JESTEŚ TYM, CO JESZ” jest w pełni prawdziwe.
Dlatego z pomocą dla ludzi borykających się z tego typu problemami powstał zamysł diety cateringowej. Jest to bajecznie proste. Każdego dnia ( bądź dzień wcześniej) kurier pukając do twych drzwi dostarcza Ci tajemnicze pudełeczka. W nich znajduje się odpowiednio zbilansowane i dopasowane posiłki dla Ciebie. Dania te dostarczają Ci takiej ilości kcal, której akuratnie potrzebujesz. Pamiętajmy, że kcal to nie wszystko… Zaznaczę  jeszcze raz, równie ważne są makro jak i mikroelementy.
Dzięki szerokiej gammie składników, z których przygotowywane są dania, zaspakajają one w pełni  popyt naszego organizmu. 
Obecnie na Polskim rynku działa wiele firm oferujących dietę cateringową, które proponują najróżniejsze oferty. Tutaj po raz kolejni sceptycy mogą stwierdzić, że nie mają czasu, chęci na przeglądanie sieci w poszukiwaniu idealnej diety dla siebie!
 Otóż z pomocą dla nich powstała przeglądarka https://cateromarket.pl/, dzięki której możemy w prosty i szybki sposób wyszukać odpowiedniego dostawcy. Bardzo przejrzysty interfejs sprawia, że poruszanie się po jej zasobach jest dziecinnie proste. Bogata baza ofert (>5000)  pozwala na wyszukanie diety nawet dla najbardziej wymagających klientów. Cateromarket.pl prócz możliwości ich porównania (cenowo, jakościowo), również przedstawia nam opinie oraz oceny poszczególnych firm od dawnych konsumentów. Dzięki czemu jesteśmy bogatsi w doświadczenie poprzedników.  Dodatkowo autorzy zadbali o naszą wygodę i skategoryzowali zamieszczone oferty w zależności od rodzaju diet, i tak możemy znaleźć między innymi  standard, sport, odchudzająca, paleo, detoks itp.”. Oczywiście… nie wszyscy wiedzą na czym polega dieta np. paleo czy też detox .. ale spokojnie po raz kolejny cateromarket.pl wychodzi ku swoim czytelnikom i przy każdej z diet znajdziemy  jej krótki opis, podstawowe założenia oraz wykorzystywane produkty. 
Wystarczy, że wejdziecie na stronę cateromarket.pl i poszukacie czegoś odpowiedniego dla siebie, bez względu na miejsce zamieszkania. Strona w swej bazie posiada szereg firm działających na terenie całej Polski i np. na terenie Wrocławia możemy znaleźć ponad 25 ofert.
 
Podsumowując dieta pudełkowa niesie ze sobą wiele korzyści. W znaczy sposób ułatwia nam dbanie o własne zdrowie poprzez prawidłowe odżywianie. Codziennie inna, urozmaicona dieta dostarcza nam nowych doznań smakowych, poznajemy wcześniej nieznane. Jednak najważniejsze jest to,
że  stajemy się bogatsi o godziny wcześniej spędzone w sklepach, w kuchni, które możemy przeznaczyć na robienie rzeczy, na które mamy ochotę. Wszystko to wypływa na poprawę naszego zdrowia fizycznego… i nie tylko, bo pamiętajcie: „ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH”!


 
 

1 komentarz:

  1. Dla mnie dieta pudełkowa ma same zalety. Dla kogoś mocno zabieganego, kto chce się zdrowiej odżywiać tak jak to było w moim przypadku to dobra sprawa. Ponad miesiąc suvibox dowoził mi pudełka do pracy, co poskutkowało lepszym trawieniem i spadkiem wagi. Myślę, że jeszcze kiedyś to powtórzę, bo warto.

    OdpowiedzUsuń